Sprzedam atrakcyjne działki budowlane koło Elbląga

113 080 zł
Favorite
rolno-budowlana

Overview

  • Updated On:
  • 30 grudnia, 2025
  • 1 028 m2

Sprzedam wyjątkowe działki rolno-budowlane – Rogowo, blisko Elbląga!

Zapraszamy na naszą stronę internetową "rogowskie wzgórza".

Marzysz o domu blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? To idealna oferta dla Ciebie!

Lokalizacja: Rogowo – malownicza wieś tylko 10 km od Elbląga, 2 km od Pomorskiej Wsi (sklep, kościół, przystanek).

Blisko las, cisza, spokój, śpiew ptaków i widoki na sarny, żurawie i łosie.

Do morza (Stegna) – 45 km, jezioro Martwe – 14 km, pole golfowe Sand Valley – 9 km.

Działki z warunkami zabudowy!

Zabudowa jednorodzinna do dwóch kondygnacji.

W cenie:

doprowadzenie wodociągu ( wydane pozwolenie oraz wybrany wykonawca )

udział w drodze wewnętrznej (planowane utwardzenie po wybudowaniu wodociągu),

prąd w drodze – koszt przyłącza ok. 870 zł.

Cena: tylko 110 zł/m²!

Działki od 1028 m² do 1291 m² (kilka już sprzedanych!).

Potrzebujesz wziąć kredyt na działkę ?

Pomożemy w znalezieniu najlepszej oferty, współpracujemy z biurem kredytowym.

Wystawiam fakturę VAT – kupujący zwolniony z podatku PCC (oszczędność ponad 2000 zł).

Czyste księgi wieczyste – 100% bezpieczeństwa zakupu.

Dodatkowo:

6 działek leśno-rolnych o pow ponad 2,7 ha z możliwością zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej, z własnym, prywatnym lasem oraz z przepięknym, zarybionym stawem – całość za 599 000 zł!

Idealna propozycja dla osób marzących o dużym, pięknym terenie otoczonym Lasami Państwowymi pod małą stadninę koni. Nie trzeba być rolnikiem aby je kupić !

Oferta bezpośrednia – pośrednikom dziękujemy!

Nie czekaj – takie miejsca z warunkami zabudowy wkrótce znikną z rynku z uwagi na wprowadzenie planów ogólnych.

Już wkrótce oferta kolejnych działek budowlanych porośnięta 30 letnimi drzewami, prawdziwy rarytas w tym regionie.

Address:
Zip: 14
Country: Poland
Open In Google Maps
Property Id : 146269
Price: 113 080 zł
Property Size: 1 028 m2
Other Features
piętro: /
rok budowy:
rolno-budowlana
rynek:
579.78
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
438.43

Contact Me

Call WhatsApp
sob. 16 maj
niedz. 17 maj
pon. 18 maj
wt. 19 maj
śr. 20 maj
czw. 21 maj
pt. 22 maj
sob. 23 maj
niedz. 24 maj
pon. 25 maj
In Person
Video Chat
Your information

Reviews

zzz
Write a Review
Your Rating & Review